Slovensky | English | По-русски

Home page | Kontakt | Mapa Stránky

Voľné pracovné miesta

V súčasnosti obsadzujeme pracovné pozície:

• Chemický inžinier
Hľadáme odborníkov z oblasti chemickej výroby so znalosťami a skúsenosťami v oblasti riadenia procesov ale aj absolventov vysokých škôl chemického zamerania.
Požiadavky:
  • Vzdelanie VŠ chémia
  • Prax – aj pre absolventov
Náplň práce:
- zabezpečenie technického a aplikačného servisu
- spolupráca na vývojových činnostiach

• Manipulant elektrorozvodní
Požiadavky:
  • Vzdelanie ÚSO elektro
  • Platné oprávnenie min. §22 Vyhlášky MPSVaR č. 508/ bez obmedzenia napätia
  • Práca v nepretržitej prevádzke

• Majster údržby
Požiadavky:
  • Vzdelanie ÚSO strojárstvo
  • Prax v odbore min. 3 roky
- organizácia, riadenie a kontrola vykonávania bežných, stredných a generálnych opráv strojnotechnologického zariadenia riadenými zamestnancami

• Chemik vo výrobnej prevádzke – obsluha chemického výrobného zariadenia
Požiadavky:
  • Vzdelanie ÚSO chémia
  • Práca vo výrobnom procese v nepretržitej prevádzke
• Výrobný pracovník – obsluha výrobného zariadenia
Požiadavky:
  • Vzdelanie SO/ÚSO strojárstvo, technické zameranie

V prípade záujmu o niektorú z obsadzovaných pracovných pozícií zašlite vyplnený dotazník uchádzača o zamestnanie s uvedením pozície, o ktorú sa zaujímate poštou na adresu spoločnosti alebo elektronicky na personalne@fortischem.sk.